Bytowski szpital wspiera WOŚP

Tym razem to bytowski szpital wesprze Fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko to z powodu zaszczytnej nominacji do Pokojowej Nagrody Nobla jaką otrzymała WOŚP.

Nasi pracownicy licznie podpisali się pod inicjatywą wsparcia dla Fundacji, aby ta otrzymała tą ważną nagrodę za swoją pracę, która daje ogromne wsparcie dla szpitali i co najważniejsze dla pacjentów. WOŚP corocznie przekazuje sprzęt polskim szpitalom ogromnej wartości. To dzięki Fundacji najmłodsi i najstarsi pacjenci mają dostęp do sprzętu najwyższej jakości.

Lista darów od WOŚP jest bardzo długa. Wśród najważniejszych jakie otrzymaliśmy od ubiegłego roku należy wymienić: 4 wózki inwalidzkie, 40 specjalistycznych, elektrycznych łóżek z szafkami i materacami przeciwodleżynowymi, które trafiły do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego, oddział neonatologii otrzymał urządzenie do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, a dla oddziału pediatrii WOŚP przekazał rejestrator naczyń krwionośnych, kardiomonitor, puls oksymetr oraz 3 łóżeczka z materacami i szafkami.