Fundacja „Zdrowie Nasze” - informacje

Fundacja „Zdrowie Nasze” dzięki środkom z projektu „Akumulator Społeczny” zakupiła sprzęt do gimnastyki leczniczej wraz z dodatkowym wyposażeniem, który wykorzystywany jest w gabinecie rehabilitacji, w składzie:

1. Zestaw REDCORD REHAB PRO zawierający: 1 x aparat TRAINER, 1 x podwieszka szeroka, 2 x podwieszka wąska, 1 x podwieszka dzielona, 2 x linka 60 cm czerwona, 2 x linka elastyczna 60 cm czerwona, 2 x linka elastyczna 60 cm czarna, 2 x poduszka sensomotoryczna, 1 x para uchwytów zwykłych, 1 x para uchwytów POWER GRIP;
  2. Aparat REDCORD TRAINER wyposażony w: 2 x linka 5 m, 1 x para uchwytów zwykłych;
  3. Elektroniczny aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego;
  4. Szafa na odzież wierzchnią.

Zakupiony sprzęt rehabilitacyjny jest rozwiązaniem dla profesjonalnych gabinetów terapeutycznych praktykujących rehabilitację metodą Neurac.
Umożliwia przeprowadzenie ćwiczeń oddziałujących na całe ciało pacjenta.
Dzięki wykorzystaniu linek i podwieszek jest w pełni wystarczający do rehabilitacji z użyciem ćwiczeń angażujących całe ciało pacjenta.
Funkcja odciążenia, daje możliwość przeprowadzenia ćwiczeń u pacjentów z różnym stopniem sprawności fizycznej.