Przedszkolaki odwiedziły pacjentów ZOL.

Dzieci z ,, Słonecznego Przedszkola Językowego” z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego. Przedstawienie było wyjątkowe.

Dzieci dzielnie odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Maluszki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Była Maryja, Józef i Trzej Królowie, było wspólne śpiewanie kolęd. Przedstawienie oglądała liczna grupa pacjentów i pracowników Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego.
Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.