Dzień Dziecka w bytowskim szpitalu

1 czerwca na oddziale pediatrycznym bytowskiego szpitala obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pomimo tego, że dzieci musza spędzać ten ważny dla nich dzień w szpitalu, na ich twarzach pojawił się uśmiech kiedy otrzymały upominki z okazji ich święta.

Nasz szpital cieszy się dużym powodzeniem wśród przyszłych mam. Rocznie na świat przychodzi tu ponad 520 dzieci. Najmłodsi pacjenci pozostają pod profesjonalną i życzliwą opiekę neonatologów pod kierownictwem lek. Renaty Wodzisławskiej-Trzcińskiej oraz lekarzy i położnych Oddziału Położniczo-Ginekologicznego. Starsze dzieci mogą liczyć na pomoc na Oddziale Pediatrycznym kierowanym przez Ordynator Beatę Bigdę -Świątek. Oddział dysponuje 13 łóżkami dla chorych dzieci, a rocznie leczy się u nas 685 małych pacjentów. Życzymy wszystkim dzieciom, aby były zdrowe i spełniały swoje marzenia!