Plebiscyt Hipokrates rozstrzygnięty

Plebiscyt Hipokrates rozstrzygnięty. Ulubioną pielęgniarką mieszkańców powiatu bytowskiego jest Pani Helena Sadowska, a ulubioną lekarką została Pani Anna Wojtczak. Obie pracują w bytowskim szpitalu.

Wśród pielęgniarek i położnych o tytuł najlepszej w roku 2017 ubiegały się 22 panie, dzięki 220 głosom najlepsza okazała się Pani Helena Sadowska, pielęgniarka koordynująca Izby Przyjęć w bytowskim szpitalu. W kategorii najpopularniejszy lekarz z pośród 18 lekarzy zgłoszonych do konkursu, z terenu powiatu bytowskiego, zaszczytne drugie miejsce zdobyła Pani doktor Anna Wojtczak, internista oddziału chorób wewnętrznych bytowskiego szpitala, z bardzo dobrym wynikiem 117 głosów. Pani doktor tytuł najlepszego lekarza zdobyła po raz pierwszy. Coroczny plebiscyt pn. ,,Hipokrates Pomorza” polega na tym, ze pacjenci sms-owo dokonują wyboru swoich ulubionych medyków. Wybory odbywały się między innymi w kategoriach: najpopularniejszy lekarz roku 2017, najpopularniejsza pielęgniarka i położna roku, najpopularniejszy dentysta, przychodnia przyjazna pacjentom. W tym roku jak i w ubiegłym odrębnie można było glosować na swoich ulubieńców z powiatu bytowskiego i słupskiego. Pacjenci i ich rodziny już po raz kolejny docenili postawę i niełatwą pracę jaką lekarze i pielęgniarki wkładają w opiekę nad chorymi Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. co widać w imponującej liczbie głosów oddanych na pracowników bytowskiego szpitala. Wszystkim laureatom plebiscytu serdecznie gratulujemy zwycięstwa.