Szpital w Bytowie rozszerza swoją działalność o nową przychodnię POZ.

Od 1 kwietnia rozpoczyna działalność nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Bytowie. Mieści się ona w Szpitalu Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. przy ulicy Lęborskiej 13.

Nowa przychodnia POZ mieści się w budynku głównym szpitala. Tutaj pacjent znajdzie kompleksową opiekę pod jednym dachem. Mamy tu zlokalizowaną pełną bazę diagnostyczną oraz opiekę lekarzy specjalistów w poradniach specjalistycznych.

Objęcie opieką lekarza i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w przyszpitalnej przychodni, możliwe będzie po złożeniu deklaracji w rejestracji przychodni. Dokumenty będzie można pobrać osobiście w rejestracji przychodni lub pod poniższą informacją. Deklaracje wyboru lekarza i pielęgniarki należy czytelnie wypełnić i podpisać.

Opiekę lekarską i pielęgniarską, sprawował będzie personel o wysokich kwalifikacjach zawodowych w tym lekarze medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych oraz pediatra.

Dodatkowym atutem naszej przychodni jest to, że oprócz lekarzy narodowości polskiej, opiekę nad pacjentami sprawować będą również lekarze mówiący biegle w języku ukraińskim.

Rejestracja do lekarzy rodzinnych będzie się odbywać poprzez zgłoszenie: osobiste lub telefonicznie pod numerem tel. 59 822 87 99

Zapisy prowadzą:
lek. M. Wrycz Rekowska – dzieci (do 18 roku życia)
lek. G. Sobolewska – Wiszniowska – dorośli (powyżej 18 roku życia)

Zapraszamy serdecznie!

Deklaracja wyboru lekarza POZ